Archiv



Obcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch

Info

> Počet článkov v téme 28


Prameň > 2007 > Verejná správa región

Verejná správa región
rok 2007

Nové Mesto nad Váhom bude mať web za 100 000 Sk

22.05.2007 -
Nové Mesto nad Váhom bude mať web za 100 000 Sk

Pri hľadaní niečoho úplne iného v rozpočte Nového Mesta nad Váhom pre rok 2007 som narazil na zaujímavú položku - Nové Mesto nad Váhom sa chystá na web za 100 000 Sk (čerpám z návrhu rozpočtu, ale schválený aktuálne na webe nie je, tak vychádzam z neho).

Petícia v Novom Meste nad Váhom

14.05.2007 -
Petícia v Novom Meste nad Váhom

My poslanci Mestského zastupiteľstva Mesta Nové Mesto nad Váhom za SLOVENSKÚ NÁRODNÚ STRANU sme znepokojení nad spôsobom predaja mestského majetku priamo určeným záujemcom /bez výberového konania/, ktoré predaje schválili poslanci Mestského zastupiteľstva Mesta Nové Mesto nad Váhom na jeho 3. zasadnutí dňa 24. 4. 2007.

Hovoriť o niečom , znamená mať na veci svoj názor

27.04.2007 -
Hovoriť o niečom , znamená mať na veci svoj názor

S vrodeným talentom pre humor dokáže rozprávať o všetkom s odstupom. Aj keď hovoriť o niečom, znamená podľa neho predovšetkým mať na veci svoj názor.

Ing. Marián Topolčány - poslanec MsZ v NMnV za stranu Smer Sociálna demokracia

Samovládna anarchia v Brunovciach pokračuje falšovaním uznesenia a odmietaním zvolať zasadanie OZ

28.03.2007 -
Samovládna anarchia v Brunovciach pokračuje falšovaním uznesenia a odmietaním zvolať zasadanie OZ

Poslanci OZ na zasadaní 12. 2. 2007 neschválili 15-miliónový návrh rozpočtu obce na r. 2007, ktorý mal byť podľa zákona 538/2004 Z.z. o rozpočtových pravidlách do konca roka. Naopak strosta klame, že je schválený! Obec je v rozpočtovom provizóriu. Je to provizórium ako "rozpočtové tak samosprávne" a to už šesnásť rokov.

Štedrosť rodného mesta len pre vyvolených

06.03.2007 -
Štedrosť rodného mesta len pre vyvolených

Keď som v nedeľnom zhrnutí správ z celého týždňa na TV Pohoda zočil reportáž z Mestského zastupiteľstva NMnV, v ktorej sa hovorilo o uvoľnení 3-och miliónov volejbalistom z mestského rozpočtu skoro som z nôh spadol. No, ale keď som včera počul primátora o zásluhách volejbalového klubu a potrebnosti podať mu pomocnú ruku, rozhodol som sa vyjadriť.

PROTESTNÝ BICYKLOVÝ VÝLET

02.02.2007 -
PROTESTNÝ BICYKLOVÝ VÝLET

petičný výbor z www.ekoforum.sk/peticia/bicykel

Vás pozývajú na cyklistickú akciu


PROTESTNÝ BICYKLOVÝ VÝLET

štvrtok 5. júla /štátny sviatok/ o 16.00 na Devíne

Za odvrátenie zákazu vjazdu bicyklov do lesov

V mene Slovenskej republiky sa ďalšia pokuta 10 000 Sk starostovi D.Močkovi premlčiava

30.01.2007 -
V mene Slovenskej republiky sa ďalšia pokuta 10 000 Sk starostovi D.Močkovi premlčiava

Už druhá pokuta starostovi obce Brunovce za porušenie info-zákona sa z dôvodu rozhodnutia Krajského súdu Trenčín, vrátiť vec na ďalšie konanie, nedá zrealizovať, lebo uplynula dvojročná doba. Je to len náhoda, alebo niečo iné?

Krádež času

09.01.2007 -
Krádež času

Často se ocitáme v situacích, kdy z nějakého důvodu, kterému dobře nerozumíme, odkladáme zveřejnění nějaké informace nebo učinění nějakého rozhodnutí. Odkládáme oznámení svého rozhodnutí, které už jsme učinili a ve kterém už nepočítáme se žádnými změnami, které by snad naše váhání částečně ospravedlňovaly. Proč ihned neinformujeme osoby, kterých se to týká nebo nepřipustíme svou nevědomost, neschopnost či nezájem?

<<Novšie  

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet