Archiv



Obcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch

Info

> Počet článkov v téme 30


Prameň > 2008 > Svetonázor

Svetonázor
rok 2008

PROTOKOLY zo zasadnutia sionských mudrcov - č. 15, 16 a 17

24.05.2008 -
PROTOKOLY zo zasadnutia sionských mudrcov - č. 15, 16 a 17

Už od dávna staráme sa o to, aby kňažstvo Gójov, ktoré by inakšie mohlo byť pre nás hrozbou, upadlo do zlej povesti, čím znemožníme jeho poslanie. Jeho vplyv na ľud mizne deň po dni.

Porazená Európa a víťazný Izrael

13.05.2008 -
Porazená Európa a víťazný Izrael

Odosobnenie vojny od čohokoľvek ľudského dáva súčasným „humanistom“ pocit, že sú účastníkmi len akejsi digitálnej počítačovej hry, v ktorej emócie nehrajú žiadnu rolu a ľudské obete sa vôbec nepočítajú, lebo ide len o virtuálnu realitu. Necítiť tam štipľavý pach spálených tiel, neznesiteľný smrad vyvrhnutých vnútorností, z ktorých je človeku na zvracanie, ani sladkastý plyn rozkladajúcich sa zvyškov čohosi, čo bolo kedysi synom, či dcérou, bratom, či sestrou, otcom, či matkou, mužom, či ženou...

Veľká predpoveď indiánov Hopi pre svet

02.05.2008 -
Veľká predpoveď indiánov Hopi pre svet

To, čo príde, nazývajú bieli ľudia Apokalypsa, ale Indiáni to volajú Očista."

PROTOKOLY zo zasadnutia sionských mudrcov - č. 12, 13 a 14

20.04.2008 -
PROTOKOLY zo zasadnutia sionských mudrcov - č. 12, 13 a 14

Za našej vlády naši rečníci budú hovoriť o veľkých problémoch, ktoré rozčulovali ľud preto, aby ho napokon priviedli k našej blahej moci. Kto nás potom bude podozrievať, že všetky tieto problémy podstrčili sme podľa politického plánu, ktorý nikto nerozlúštil po celé veky?!...

AIDS - najúčinnejšia biozbraň

08.04.2008 -
AIDS - najúčinnejšia biozbraň

Svetová verejnosť vie iba veľmi málo o tajných snahách istých svetovládnych kruhov o zníženie svetovej populácie. Ich závažnosť a miera, ktorou sú napĺňané, ich zaraďuje medzi najväčšie škandály všetkých čias. Ide o umelé vytváranie a šírenie chorôb, infekcií a mikróbov vrátane smrteľných a z hľadiska účinku spoľahlivých vírusov, kam patrí aj HIV a choroba AIDS.

Umelé vymieranie svetovej populácie - dielo budúcich svetovládcov?

Debilizátor

08.03.2008 -
Debilizátor

Keď mi kedysi Karel Kryl hovoril, že takmer nepozerá televíziu, lebo ju považuje za masový debilizátor, čo dokázali dlhodobé výskumy na Západe, nie veľmi sa mi chcelo uveriť mu. Najmä preto, že som v tom čase pracoval pre televíziu a zdalo sa mi, že scenáre, ktoré píšem, nikoho neoblbujú. Neskôr, keď som vymenil štátnu televíziu za komerčnú a úroveň programov sa posudzovala iba z hľadiska sledovanosti, a teda zisku, aký môžu priniesť, spomenul som si na Karlove slová.

PROTOKOLY zo zasadnutia sionských mudrcov - č. 9, 10 a 11

05.03.2008 -
PROTOKOLY zo zasadnutia sionských mudrcov -  č. 9, 10 a 11

Jetvujúce zákony, nemeniac ich podstatu, sme zviklali protichodným výkladom do tej miery, že sme dosiahli ohromných výsledkov. Výsledky prišli zprvu tým, že výklad zamaskoval samotný zákon a neskoršie tento celkom zakryl zrakom vlád, pre nemožnosť orientácie v zapletených právnych poriadkoch. Tu začína teória svedomia súdu. Vy hovoríte, že nastane ozbrojené povstanie proti nám, ak predčasne prehliadnu podvod? Pre tento prípad bude u nás na západe taký teroristický manéver, že sa aj najchrabrejšie duše zachvejú.

Nežná konšpirácia Ducha

14.02.2008 -
Nežná konšpirácia Ducha

alebo Svätý Valentín - konšpirátor

alebo Nový svetový poriadok

a nový svetový neporiadok

Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí? Když nic z toho nemá!

30.01.2008 -
Jak mohla západní civilizace získat monopol na morálku a svědomí? Když nic z toho nemá!

„Prevenptivní použití jaderných zbraní musí zůstat jednoznačně jako možné řešení k prevenci použití jaderných zbraní...“ (pět západních vojenských velitelů).

PROTOKOLY zo zasadnutia sionských mudrcov - č. 6, 7 a 8

27.01.2008 -
PROTOKOLY zo zasadnutia sionských mudrcov - č.  6, 7 a 8

Vnútime stúpanie miezd, ale tieto budú pre robotníctvo bez úžitku, lebo súčasne vyvoláme stúpnutie cien všetkých nutných životných potrieb pod zámienkou, že je to následok poklesu roľníctva a chovu dobytka.

<<Novšie  

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet