ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2007 > > Čachtice s novým webom

Čachtice s novým webom

Čachtice s novým webom

Obec Čachtice mala donedávna asi najlepšiu stránku zo všetkých obcí i miest nášho regiónu. No napriek tomu sa rozhodla svoj web inovovať. Niekoľko týždňov bol výpadok, ale čakanie stálo za to. Nová internetová stránka je skutočne všestranným nahliadnutím do tejto obce.


Nachádzajú sa tu podrobné informácie o samospráve. Starostka dokonca uvádza na seba všetky kontakty (adresa, telefóny, mail). Dá sa tu dočítať o rokovaniach obecného zastupiteľstva. Poslanci uvádzajú telefónne čísla dokonca aj na mobil. Môžete si stiahnuť zápisnice zo schôdzí zastupiteľstva.
Miestne dane majú svoje vlastné oddelenie. Na stiahnutie sú rôzne tlačivá súvisiace s daňami. Podobne je na tom stavebné oddelenie – tiež ponúka na stiahnutie žiadosti, ktoré potrebujú obyvatelia na komunikáciu s ním. Výborná je aj časť webu, venujúca sa matrike. Opäť sú tu potrebné tlačivá nevyhnutné pre občanov v komunikácii s touto inštitúciou. 2 materské a 1 základná škola tu dostali tiež svoj priestor.
Niektoré časti www.cachtice.sk sa ešte len napĺňajú. Keď sa práce dotiahnú, budú tu informácie o histórii, kultúre, ekonomike, doprave, relaxe. Bude tu servis pre občanov, priestor dostali aj miestne občianske združenia. No veď kliknite si na vynovenú stránku Čachtíc a uvidíte!

- redakcia -
13.08.2007

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet