ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2007 > > Kapela MF

Kapela MF

Kapela MF

MF je kapela, pôsobiaca v Novom Meste nad Váhom od mája 2002. Ich doterajšia tvorba je zmesou energickej a melodickej muziky, živého punk-rocku s originálnymi textami, akoby určená na perfektnú zábavu na koncertoch ...


Hudobnú formáciu MF tvoria:
  • Martin Guriš - gitara, spev
  • Marek Hubert - basa, texty, spev
  • Juraj Pisklák - bicie
Kapela absolvovala viaceré úspešné vystúpenia v rámci rôznych festivalov a podujatí. Za všetky spomeňme Topvar Rock Fest 2004 a 2005 pri Novom Meste nad Váhom, Junifest, Kon open air, Rudava ... Taktiež hrali v Českej republike so skupinou Horkýže slíže, či ako predkapela skupine Iné kafe.

Významným krokom vpred bolo to, že sa ich skladby začali hrať v rádiách ( Radio NAJ, N-rádio, Rádio MAX, či české rádiá – Rádio AZ a Rádio Akropolis ). Dokonca skladba s názvom Asociálna sa umiestnila na druhom mieste v hitparáde N-rádia.

Momentálne MF pracuje na ďalších pesničkách a videoklip k pesničke PRÁVE V TEJTO CHVÍLI sa práve v tejto chvíli dokončil. Novomešťania ho mohli zahliadnuť aj na TV Pohoda.

A ako už podaktorí vieme, skupina MF sa dostala do finále prestížnej súťaže Slovak Live Award. Dozvedeli sme sa že, pre nás chalani niečo chystajú. A o tom nabudúce!!!

- Majuma -
26.10.2007

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet