ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2008 > > Americký režisér Aaron Russo: Vojna proti terorizmu je podvod, komédia a krutý vtip najvyšších svetovládnych kruhov

Americký režisér Aaron Russo: Vojna proti terorizmu je podvod, komédia a krutý vtip najvyšších svetovládnych kruhov

Americký režisér Aaron Russo: Vojna proti terorizmu je podvod, komédia a krutý vtip najvyšších svetovládnych kruhov

Pozrite si video s českými titulkami - interview z roku 2006 s úspešným hollywoodskym režisérom Aaronom Russom, ktorý v roku 2002 kandidoval na guvernéra štátu Nevada. Podáva svedectvo, ako bol verbovaný k spoluúčasti na Novom svetovom poriadku zo strany rodiny Rockefellerovcov a CFR.


http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=6896

11 mesiacov pred útokmi 11.septembra 2001 bol informovaný o pripravovanom vojenskom obsadení Blízkeho Východu, vybudovaní vojenských základní a obsadení ropných polí. K tomuto malo dôjsť pod zámienkou vojny proti terorizmu - vymyslenému nepriateľovi a mal to byť spôsob, ako americká vláda vytvorením atmosféry strachu preberie moc nad vlastným ľudom.

Terorizmus je najlepší nepriateľ, lebo ho nevidno a vojna tak môže pokračovať donekonečna.

Prečo Russo nevstúpil do CFR? "Pretože neverím v zotročenie ľudí", povedal. Nato mu právnik Nicholas Rockefeller odpovedal: "Prečo sa o nich zaujímaš? Veď sú to len sluhovia, len ľudia." Keď sa Russo opýtal, prečo to robia, keď už majú tak veľa peňazí a tak veľa moci, odpovedal mu: "Cieľom je, aby bol každý očipovaný. Kontrola nad celou spoločnosťou, aby elita a bankári vládli svetu."
Podľa Nicholasa Rockefellera však väčšina členov CFR nevie o týchto plánoch, oni len veria, že svet bude krajší socialistický. (Socializmus v americkom ponímaní znamená štátne vlastníctvo všetkého, nie nejaké zdravé sociálne vzťahy - M.R.) (A jedna z hláv draka, ktorá bola na smrť zbitá, ožila - Zjavenie Jána - M.R.)
Nicholas Rockefeller priznal Russovi, že rodina Rockefellerovcov financovala aj hnutie za práva žien. Prvým cieľom bolo zdanenie mimomanželských vzťahov (?) a druhým - dostať deti do školy v rannom veku. Aby deti mali štát, školu a úradníkov ako svoju rodinu, ktorá ich učí, namiesto rodičov.
Ďalej mu Nicholas Rockefeller prezradil aj plán na zredukovanie počtu obyvateľov zeme na polovicu. Tiež úvahy o presťahovaní celého štátu Izrael do Arizony, pretože izraelsko-palestínsky konflikt nemajú pod kontrolou.
Nakoniec Aaron Russo povedal o Nicholasovi Rockefellerovi: "Smial sa, cynicky, smial sa. Bolo to akože každý je blbec, môžme si robiť, čo chceme." Svoje priateľstvo s Nicholasom Rockefellerom potom prerušil, pretože obaja stoja na opačnej strane plota, pretože (asi ako veriaci Žid) považoval za svoje životné poslanie snažiť sa byť čo najlepším človekom, nie byť sluhom takýchto plánov a ľudí ...

Aaron Russo zomrel v auguste 2007 na rakovinu...

CFR (Council on Foreign Relations - Koncil zahraničných vzťahov) bol založený 1921, silne ovplyvnený rodinou Rockefellerovcov, podstatným spôsobom ovplyvňuje zahraničnú politiku USA. Jeho členmi sú napríklad ropné spoločnosti Exxon-Mobil, Chevron (patriace rodine Rockefellerovcov), BP (British Petroleum - ovládaný rodinou Rotschildovcov), Shell Oil, ďalej farmaceutické spoločnosti Pfizer, GlaxoSmithCline, Lockheed Martin - letecká a zbrojárska spoločnosť, Boeing, Toyota, Ford Motor, General Motors, Motorola, Sony, IBM, Nike, Deutsche Bank, Credit Suisse, Rotschild North America, Coca-Cola, PepsiCo, MasterCard, VISA, American Cards, Google. Zo známych osôb členmi CFR sú: finančník George Soros, fyzik Steve Weinberg, Paul Wolfowitz - bývalý prezident svetovej banky, Robert Gates - bývalý riaditeľ CIA, dnes minister obrany, bývalí prezidenti Jimmy Carter, Bill Clinton, Henry Kissinger - bývalý minister zahraničných vecí a strojca vojny vo Vietname.

http://en.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Relations
http://www.cfr.org/about/corporate/roster.html

CFR je elitárska organizácia, ktorej členom sa môže stať len ten, koho navrhnú a doporučia iní členovia.
http://www.cfr.org/about/membership/

Aaron Russo na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=7nD7dbkkBIA&feature=related

Aaron Russo na Wikipedii
http://cs.wikipedia.org/wiki/Aaron_Russo

Jeho posledný film: Amerika - od slobody k fašizmu
http://video.google.com/videoplay?docid=-1656880303867390173
www.freedomtofascism.com
- Milan Rusko -
13.02.2008

Súvisiace články


index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet