ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2008 > > Trestné činy za február - Nové Mesto nad Váhom

Trestné činy za február - Nové Mesto nad Váhom

Trestné činy za február - Nové Mesto nad Váhom

Kriminalita v našom meste sa pohybuje celkom v normálnych medziach. Stále sme na tom lepšie ako väčšie mestá, kde už polícia musí vyšetrovať vraždy a znásilnenia, ktoré sú na dennom poriadku. Z nižšie uvedených prípadov, je očividné, že polícia sa činí. Všetkým páchateľom boli uložené peňažné tresty alebo sa začalo vyšetrovanie.


  • Dňa 8. 2. 2008 hliadka MsP preverovala oznam, že na ul. Klčové sa pohybuje muž, ktorý občianku a jej kamarátky obťažoval a verejne sa pred nimi obnažoval. Hliadke sa tohoto muža podarilo chytiť. Jednalo sa o 18 ročného Mária P. zo Sládkovičova. Vec v riešení OO PZ.
  • Dňa 9. 2. 2008 vo večerných hodinách hliadka MsP zistila, že 22 ročný vodič vozidla BMW z Trenčína na Námestí Slobody spáchal dopravný priestupok. Privolaná hliadka OO PZ zistila u vodiča dychovou skúškou alkohol. Vec prevzal k doriešeniu OO PZ.
  • Dňa 17. 2. 2008 bola MsP telefonicky upozornená na osobu ležiacu pri garážach na ul. Krátkej. Hliadka zistila, že na mieste nachádzal Peter K. z Nového Mesta nad Váhom, ktorý potreboval odborné lekárske vyšetrenie. K menovanému bola privolaná sanitka s lekárom, ktorý si uvedeného muža prevzal.
  • Dňa 21. 2. 2008 hliadka MsP objasňovala krádež tovaru v potravinách na ul. M. R. Štefánika. Na mieste sa zistilo, že z krádeže je podozrivý 33 ročný Marek Ch. z Trnavy. Nakoľko sa menovaný v minulosti dopustil obdobného skutku pre podozrenie zo spáchania trestného činu vec prevzalo OO PZ.
  • Dňa 22. 2. 2008 hliadka MsP preverovala oznámenie, že v reštaurácii pri autobusovom nádraží sa nachádza neznáma osoba, ktorá v podnapitom stave obťažuje hostí a svojím správaním budí verejné pohoršenie. Hliadka na mieste zistila, že uvedeného skutku sa dopustil 47 ročný J. M. z Hrádku. Za spáchanie priestupku bola priestupcovi udelená bloková pokuta 1000,-Sk.
- Michaela Beňová -
16.04.2008

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet