ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2008 > > Aprílové priestupky: Vykradnuté vojenské závody, Útoky na dievčatá

Aprílové priestupky: Vykradnuté vojenské závody, Útoky na dievčatá

Aprílové priestupky: Vykradnuté vojenské závody, Útoky na dievčatá

Niektorí občania Nového Mesta nad Váhom nelenili ani v apríli. Odcudzenie hliníku, fyzické útoky či poškodzovanie majetku sú stále v kurze. No naša mestská polícia taktiež nesedela nečinne.
Blokové pokuty vyprázdnili ,,vagabundom“ vrecká.


Zo zápisnice novomestskej polície:

Dňa 1. 4. 2008 MsP sa podarilo zistiť, že v bývalých vojenských opravárenských závodoch 54-ročný Jaroslav G., 42-ročný Ladislav K. obaja z Nového Mesta nad Váhom a 37-ročný Stanislav M. z Leopoldova, odcudzili hliníkové plechy. Prípad k doriešeniu prevzali príslušníci z OO PZ.

Dňa 7. 4. 2008 bolo telefonický oznámené, že pred hlavným vchodom priemyslovky napadol tri dievčatá neznámy muž. Objasňovaním prípadu sa zistilo, že fyzického a verbálneho útoku sa dopustil 19 ročný Marek P. z Dubnice nad Váhom.

Dňa 8. 4. 2008 bolo oznámené na MsP, že v bývalých vojenských skladoch neznámy muž rozbíja okná. Hliadka na mieste zistila, že skutku sa dopustil 41-ročný Ján S. zo Žiliny. Za spáchanie priestupku proti majetku bola páchateľovi udelená bloková pokuta.

Dňa 16. 4. 2008 bolo oznámené MsP, že v Hurbanových sadoch sa hrubo správa mladý muž, ktorý mal poškodzovať verejné osvetlenie. Hliadka na mieste zistila, že škoda na majetku nevznikla. Za spáchanie priestupku proti verejnému poriadku bola mužovi udelená bloková pokuta.

Dňa 17. 4. 2008 bolo oznámené na MsP, že v potravinách na ul. Haškovej sa podnapitý muž hrubo správa. Hliadka na mieste zistila, že sa ide o 37-ročného muža z Hrachovišta. Za spáchanie priestupku proti občianskemu spolunažívaniu mu bola udelená bloková pokuta.
- Michaela Beňová -
07.05.2008

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet