ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2008 > > Bývanie pod lesom

Bývanie pod lesom

Bývanie pod lesom

Spoločnosť centrumbývania.info ponúka 16 dvojpodlažných rodinných domov v obci Moravany nad Váhom. Lokalita je k svetoznámym liečebným kúpeľom Piešťany skutočne iba na skok. Kúpeľný ostrov, na ktorom sa nachádzajú všetky liečebné domy a ktorý spája Moravany nad Váhom s centrom Piešťan je vzdialený iba 10 min. pešou chôdzou.


Moravany nad Váhom je veľmi dynamicky rozvíjajúca sa obec, ktorá svojou polohou a službami ponúka investorom, alebo záujemcom o bývanie jedinečnosť kombinácie bývania v pokojnej lokalite spojenú s výbornou dostupnosťou na existujúcu infraštruktúru – diaľnica D1 - 3,5 km cez Piešťany a 7 km cez obec Lúka nad Váhom. Občianska vybavenosť je v susedstve s plánovanou výstavbou – OÚ, pošta, nákupné centrum, lekáreň, škôlka, škola … Lokalita je napojená na cestu druhej triedy ll/507, ktorá je „starou cestou“ medzi Piešťanami a Trenčínom, kde je umiestnená tiež autobusová zastávka.
Možnosti relaxu ponúkané bývaním v Moravanoch nad Váhom za polesím sú jedinečné. Dostupnosť golfového ihriska je 10 minút pešou chôdzou. Milovníkom rybárčenia je k dispozícii známe jazero Striebornica s „rybárskym“ penziónom a hubárom stačí 10 minút chôdze do lesov plných húb. Lyžiari možu navštíviť stredisko Bezovec s umelým zasnežovaním, ktoré je vzdialené 20 kilometrov s pravidelným autobusovým spojením.

Viac informácií:
a) kancelária centrumbývania.info, s.r.o., ČSL. Armády 22, Nové Mesto nad Váhom
b) tel. číslo 0902 166 639
c) moravek@centrumbyvania.info

- PR článok -
03.11.2008

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet