ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2009 > > ON nás spasí!

ON nás spasí!

ON nás spasí!

Ako jediný prezidentský kandidát je na svojej kampani zobrazený s pobočníkom – Vladimírom Palkom. Palko, Mikloško a Minárik sú najskalnejším jadrom KDH. František Mikloško disponuje mesiac pred prezidentskými voľbami asi 4,6 %-tnou podporou obyvateľstva (pred piatimi rokmi získal vo voľbách 6,5 %). Svoje nevalné nádeje na zvolenie dôvodí tým, že „Veriacich pomýlili.“


Slovenskí kresťania vraj ostali zmätení z historického omylu Kresťanskodemokratického hnutia. Táto strana vyjadrila podporu kandidatúre Ivety Radičovej, ktorá reprezentuje liberálne názory nezlučiteľné s fundamentálnymi ideami KDH. Ba dokonca podľa neho reprezentuje svet, ktorý k nám prichádza, je až ľavicovo liberálny a v krátkom čase sa stane veľmi reálnym.
Prichádza však ON (František Mikloško) a spasí nás. Kňazi, biskupi a iní cirkevní predstavitelia to pochopili, vyššie spomenutú kandidátku jednoznačne odmietajú a odporúčajú voliť len JEHO (=ON). Konzervatívny kresťan je teda sa Slovensku zmätený, lebo KDH a cirkev po prvý krát v histórii poskytli iné verejné odporúčania.

Ak Vás zaujala jediná alternatíva kresťanskej politiky na Slovensku, kliknite na celý rozhovor.

- Šarmi -
01.03.2009

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet