ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2009 > > VIDLOMET OPEN AIR_09 - 13.6.2009

VIDLOMET OPEN AIR_09 - 13.6.2009

VIDLOMET OPEN AIR_09   - 13.6.2009

Čas, ktorý chýba do vypuknutia festivalového šialenstva, sa už dá počítať na hodiny.
V sobotu 13. júna na Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom odpáli obľúbený Vidlomet Open Air svoj originálny maratón hudby a zábavy. Okrem jedinečného Majstrovstva sveta v hode vidlami sa môžete tešiť aj na pestrú zmes hudobných štýlov.


Vo víre tanca strávite horúce chvíle s bláznivým Pudingom pani El visovej. Dusno pod pódiom sľubuje aj domáca ska-úderka Fuera Fondo. Na priaznivcov tvrdých gitár sa už teraz tešia metalisti zo Since. Rock-folkové Živé kvety s naliehavým spevom Lucie Piussi očaria aj introvertnejšie duše, ktoré ocenia kvalitné slovenské texty. Dlho očakávaný comeback niekdajšej indie hviezdy S.V.S. určite roztancuje nielen veteránov. Svoj nový album prídu predstaviť hiphopový šialenci s Dharma Inc.
Do temnejších hudobných vôd sa môžete ponoriť s gotickými The Stranger´s Diary. Na svoje si prídu aj priaznivci punku a alternatívy. Uši im pošteklí legendárna formácia HT-Hoten Toten. Z rovnakých končín na Vidlomet zavítajú aj stále populárnejší dekadenti Swan Bride. Bez priemyselného folku nesmrteľných Vrbovských Víťazov by žiadna zábava nebola úplná, rovnako ako bez prítomnosti kultovej postavy Lubora Benkoviča. Prednáškam a projekciám o skutočne zaujímavých témach je venovaný Discovery Stage. Toľko a ešte oveľa viac vám ponúka v nádhernom prostredí Zelenej Vody tohtoročný Vidlomet Open Air.Neváhajte a nechajte sa ním zlákať. Neoľutujete.

viac info na www.vidlomet.com

- Richard Lalík -
12.06.2009

Fotogaléria

Vidlomet piatok krátko po 19:00


index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet