ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2009 > > UPRISING Reggae WARM UP Party

UPRISING Reggae WARM UP Party

UPRISING Reggae WARM UP Party

Ak ste fanúšikom reggae – dancehall a latino hudby a už sa neviete dočkať konca augusta a známeho UPRISING Reggae festivalu na Zlatých pieskoch, tak sa príďte naladiť na reggae rytmy už tento piatok (14.8.) do areálu vodnolyžiarskeho vleku na Zlatých pieskoch na Reggae Warm up Party! Vstup zdarma a počas celého večera budete môcť popíjať Fernet len za 1,50 EUR.


Už od 19.00 sa o vašu zábavu budú starať známi domáci ale aj zahraniční interpreti a DJi. Piatkovým headlinerom bude jednoznačne 3gga (DJ & MC) z Viedne, ktorého môžete vidieť aj v Tv Spote pre tohtoročný Uprising a zabaví vás tým najlepším zo sweet reggae a dancehall music! Zaostávať nebudú ani majstri bubnov a latinských rytmov La3no Cubano, ktorí vám rozprúdia krv v žilách svojimi pulzujúcimi rytmami. V latino štýle vás roztancuje aj DJ CJ Ritmo známy z Flamenco clubu a Elamu v Bratislave. Do dobrej nálady vás ďalej dostane DJ Simple Sample (Ghetto Youths Sound outta Trenchtown) hrajúci rôzne štýly od roots cez hiphop po dancehall a crunk a ich fúzie. Nebude chýbať ani Selector Tom a DJ Pedro, ktorého máte možnosť poznať z Cafe Kut či z Radosti. Celému programu dodá iskru ohňová žonglérska show.

Príďte a zažite skvelú reggae atmosféru spolu s fanúšikmi wakeboardingu. Cez deň si môžete vyskúšať wakeboard či vodné lyže a večer sa už len nechajte unášať reggae rytmami pri západe slnka.

V areáli vodnolyžiarskeho vleku budete mať poslednú možnosť zakúpiť si lístky na UPRISING Reggae Festival za zľavnenú cenu 18 EUR, pričom tí z vás, ktorí majú záujem si vyskúšať vodné lyže alebo wakeboard, získajú kúpou lístka 50% zľavu na 10 a 4- jazdové lístky na vlek.

Teší sa na vás tím Water‘s ski baru

UPRISING WARM UP Zlaté Piesky

14.8. | Areál vodnolyžiarskeho vleku

Cesta na Senec, Zlaté piesky | Bratislava

live : 3GGA (ng), LA3NO CUBANO (sk)

djs : Simple Sample, CJ Ritmo, Pedro, Selektor Tom

+ Fireshow 

- Sveťo Moravčík -
13.08.2009

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet