ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2009 > > Nájomné bezbariérové byty

Nájomné bezbariérové byty

Nájomné bezbariérové byty

Obec Moravské Lieskové ponúka byty garsónového typu do prenájmu. Nachádzajú sa v dvojpodlažnej zrekonštruovanej budove. Celý dom aj okolie je moderné a veľmi útulné. Lokalita spĺňa podmienku pokojného bývania a zároveň je v blízkosti centra obce. Bezbariérové byty sú určené hlavne pre osamelých ľudí, dôchodcov a ZŤP osoby.


Každý byt je nadštandardne vybavený váľandami, kuchynskou linkou s elektrickým sporákom, stolíkom, stoličkami. V predsieni sú vstavané skrine s úložným priestorom a kúpeľňou.

Všetky kúpeľne sú bezbariérové a sú prispôsobené tak, že v nich zvládnu osobnú hygienu aj zdravotne ťažko postihnuté osoby. Súčasťou kúpeľne je WC so zdvíhacím zariadením pre ZŤP osoby, umývadlo, zrkadlo, vešiaky, sprchový kút, madlá po bočných stenách.

Do všetkých priestorov budovy je možné sa dostať pomocou  výťahu, ktorým v prípade potreby sa môže prepravovať nájomca na invalidnom vozíku alebo na lôžku. Nájomca si môže pripravovať jedlo vo svojej kuchyni, ale má možnosť  objednať si  aj donášku stravy.

Viac na www.moravskelieskove.sk

- OÚ Moravské Lieskové -
24.11.2009

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet