ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2010 > > BECKOVSKÉ SLÁVNOSTI 2010

BECKOVSKÉ SLÁVNOSTI 2010

BECKOVSKÉ SLÁVNOSTI 2010

V dňoch 9. 10. a 11. júla 2010 sa po dvoch rokoch v obci Beckov znovu uskutočnia známe „BECKOVSKE SLAVNOSTI“. Počas troch júlových dní do Beckova znovu zavítajú Bludní rytieri, remeselníci a jarmočnici. Hudobné pódium pri parku zaujme všetky vekove kategórie. Priestor dostanú zábavné športy či diskusný stan.


Bludní rytieri Vás uchvátia reprodukciou dobovej vojny a workshopmi. Nebude núdza ani pre športových nadšencov, ktorí sa môžu stať majstrami sveta v hode vidlami na VIDLOMETE. Ako každý rok aj tento zaplnia dedinu remeselníci s ich výrobkami, ktoré  si môžete zakúpiť, ale aj obzrieť ich výrobu. Pre tých najmenších návštevníkov je pripravený zaujímavý program plný hier, súťaži  a veľa ďalších atrakcii. Beckov rozozvučia hudobné tóny piatkových koncertov, ktoré budú pokračovať v sobotu aj v nedeľu na pódiu pri parku. Nebude chýbať  ani občerstvenie pre hladné žalúdky.

V minulých rokoch navštívilo Beckovské slávnosti mnoho  návštevníkov, ktorým sa akcia zapáčila a odchádzali s peknými zážitkami. Budeme sa snažiť, aby i v tomto roku naplnili vaše očakávania. Znovuoživením tradície hodláme oživiť Ducha miesta (genius loci Beckov).

Obnovené podujatie organizuje  agentúra Double Agency v spolupráci s obcou Beckov.

Touto cestou vás všetkých pozývame 9. až 11. júla 2010 na Beckovské slávnosti ´10.  

- DOUBLE AGENCY, s. r. o. -
24.03.2010

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet