ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2005 > > SEPTEMBRUM 2005

SEPTEMBRUM 2005

SEPTEMBRUM 2005

Prvý septembrový víkend v Novom Meste nad Váhom patril 3.ročníku Medzinárodnho volejbalového turnaja SEPTEM-BRUM 2005, ktorý poriadaný pod záštitou primátora mesta Nové Mesto nad Váhom v priestoroch ZSPŠ usporiadal tunajší Športový klub Mladých.
Za účasti družstva z ČR a 7 družstiev zo Slovenska bojovali v sobotu pod vysokou sieťou žiačky. V konkurencii finalistov posledných M-SR v kategórii žiačok obsadilo domáce \"A\" družstvo Športového klubu Mladých 5.miesto a \"B\" družstvo 7.miesto.V nedeľu sa predstavili družstvá žien. Vysokú úroveň turnaja zabezpečila účasť družstva Doprastavu Bratislava, ktoré sa stalo víťazom l.ligy žien v uplynulej sezóne a dvaja zahraniční účastníci, družstvo z Rakúska a ČR. Po tuhých bojoch v skupinách postúpili do finále družstvá Viedne, Doprastavu, Račianska a domáce družstvo žien ŠKM.

Výsledky žiačky:
1. ŠK UKF Nitra
2. VK OMS Senica
3. TJ Slovácka Slávia Uh.Hradiště
4. VKM Piešťany
5. ŠKM N.Mesto n.Váhom "A"
6. 1.VK Púchov
7. ŠKM N.Mesto n.Váhom "B"
8. ŠK ŽU Žilina

Výsledky ženy:
1. VK Doprastav Bratislava
2. VK Račianska 105 Bratislava
3. Aon Hotvolley Wien
4. ŠKM Tempish N.Mesto n.Váhom
5. Spoje Bratislava
6. 1.VK Púchov
7. TJ Slovácka Slávia Uh.Hradiště
8. Lambada Nitra

Usporiadateľ turnaja Športový klub Mladých ďakuje vedeniu Mestského úradu Nové Mesto nad Váhom za finančnú pomoc, hlavnému sponzorovi turnaja TEMPISH Slovakia s.r.o. a ďalším sponzorom.

- L. Lhotský -
20.09.2005

Fotogaléria

Šport


index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet