ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2011 > > Žákovic Open vyhlasuje prvú súťaž o lístky na festival

Žákovic Open vyhlasuje prvú súťaž o lístky na festival

Žákovic Open vyhlasuje prvú súťaž o lístky na festival

Organizátor festivalu Žákovic Open Tomáš „Yxo“ Dohňanský vyhlásil prvú súťaž o lístky na festival. Súťažiaci majú uhádnuť meno headlinera festivalu, ktoré bude známe už v stredu.


Tipy môžu Žákovic Open nadšenci posielať na facebookovú stránku festivalu www.facebook.com/zakovicopen. Výsledky súťaže oznámi organizátor na spomínanej stránke už v deň zverejnenia mena hlavnej skupiny. Yxo ohlási meno headlinera v stredu ráno o 8:00 hod. v éteri Rádia FM. Výhercovia budú traja a získajú permanentky na oba dni festivalu.

 

 Fanúšikovia festivalu sa tento rok môžu tešiť na Davida Kollera, Mig 21, Hex, ale aj na Billyho Barmana. Vystúpia tiež multikultúrni United Flavour, slovenské duo Longital a koncertná kapela roka Puding Pani Elvisovej. Účasť potvrdili aj AMO s Banana Band, Vrbovskí Víťazi, Zóna A, či známy gitarista Andrej Šeban. Ten v lete odohrá špeciálne na festivale jeden z mála koncertov.

 

 Na Radio_FM stage zatiaľ organizátor nahlásil skupiny ako The Lovely Pimps a Got Blue Balls. Ďalších interpretov bude organizátor nahlasovať postupne. Festival Žákovic Open sa koná 22. a 23. júla v Trenčianskych Bohuslaviciach .

 

  Viac sa dozviete na: www.facebook.com/zakovicopen

 

 www.zakovicopen.sk

- Regina Annušová -
04.04.2011

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet