ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2012 > > Uprising Vás zabaví tento rok nielen skvelou hudbou

Uprising Vás zabaví tento rok nielen skvelou hudbou

Uprising Vás zabaví tento rok nielen skvelou hudbou

Už v piatok 24.augusta sa otvoria brány jubilejného 5. ročníka Uprising Reggae Festivalu, najúspešnejšieho hudobného festivalu v Bratislave a jedného z najlepších reggae festivalov v Európe! Uprising Reggae Festival prinesie do Bratislavy 24. a 25. augusta velikánov svetovej a aj domácej scény – Asian Dub Foundation, Max Romeo, Lee Scratch Perry, Tarrus Riley, Anthony B, Irie Révoltés, Delinquent Habits, Dj Vadim, Zion Train ale aj Polemic, Prago Union, Indy & Wich, Vec, Moja Reč, Haf & Beyuz či Medial Banana. Pre svojich návštevníkov má však Uprising okrem množstva skvelých koncertov pripravené aj ďalšie aktivity a atrakcie.


Uprising zďaleka nie je len o skvelej hudbe v podaní živých kapiel a Djov. Charakterizuje ho hlavne pozitívna energia, zábava, športové aktivity či zaujímavé workshopy. Počas celého víkendu si festivaloví návštevníci budú môcť zmerať sily v pretekoch na vodných bicykloch, vo futbale či v bahenných zápasoch alebo relaxovať pri joge a v meditačnej miestnosti. Workshopy so skúsenými inštruktormi Vám dajú základy capoeiry, dancehallového tanca, bubnovania, či žonglovania. Očiam ulahodia exibície skaterov a bikerov na u-rampe, graffiti&streetart a výstavy umeleckých diel od výtvarníkov Kataríny Janečkovej, Ivany Šatekovej, Barbory Tichej, Maichiho BrekaAleša Vojtáška.

Okrem toho všetkého areál poskytuje vďaka svojej polohe jedinečnú možnosť užiť si posledné prázdninové minúty pri kúpaní a ďalších vodných športoch.

 

Uprising Reggae Festival sa bude konať 24. a 25. augusta na bratislavských Zlatých pieskoch. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal za aktuálnu cenu 33 Eur do 23. augusta. Na mieste festivalu bude cena permanentky 40 eur a jednodňové vstupy za 25 eur.

 

Viac informácií nájdete na:

www.uprising.sk

www.facebook.com/uprisingreggaefestival
- Silvia Turnerová -
17.08.2012

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet