ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2013 > > Mladí to v Bratislave opäť rozbalia!

Mladí to v Bratislave opäť rozbalia!

Aj toto leto bude v centre hlavného mesta prebiehať projekt „ROZBAĽ TO, BRATISLAVA!“ ktorý sa zaradí do siete podojatí Kultúrneho leta a hradných slávností. Organizátori tohto projektu, ktorými sú ID Space Team a Mestský parlament mladých pripravujú už druhý ročník tejto úspešnej akcie.


2 letné víkendy pre mladých

 

V lete bude občianske združenie ID Space Team spolu s Mestským parlamentom mladých v spolupráci s Magistrátom hlavného mesta SR Bratislavy organizovať už druhý ročník úspešného projektu „Rozbaľ to, Bratislava!“. Podujatie bude prebiehať počas dvoch víkendov v júni a júli v centre hlavného mesta. Cieľom projektu je poskytnúť mladým ľuďom v Bratislave priestor na prezentovanie vlastnej tvorby, talentu, aktivít, čím zapojiť ľudí do diana v meste. Projekt je zameraný na širokú škálu smerov od umenia (či už výtvarného, hudobného, tanečného, alebo akéhokoľvek iného), cez pohyb a šport, až po vedomostné aktivity. Našou úlohou a súčasne cieľom je vytvoriť priestor pre voľný čas a ideálne podmienky pre mladých ľudí, ktorým sa nechce celé prázdniny sedieť doma. 

 

Tradične bude vytvorená aj “obývačka mladých“ pre účinkujúcich, divákov aj okoloidúcich, kde bude priestor na debaty, oddych, či sledovanie aktuálneho programu. Ten bude zahŕňať vystúpenia hudobných kapiel, tanečníkov, umelecké workshopy, živé debaty, výstavy, prezentácie dobrovoľníckych a mládežníckych organizácií a veľa iného. Okrem toho budú prebiehať výstavy talnetovaných mladých umelcov. To ani zďaleka nie je všetko! Svoj priestor dostanú aj fanúšikovia adrenalínových športov, pre ktorých bude pripravený skatepark a vystúpenia.

 

 

 

Od mladých pre mladých. A prečo?

 

Už minulý rok sa skupine ľudí podarilo vytvoriť skvelý projekt, ktorý poskytoval mladým priestor na prezentáciu a zaujal nemálo ľudí. V tejto myšlienke sme sa rozhodli pokračovať aj tento rok. Je dôležité, aby mali aj mladí ľudia šancu ukázať verejnosti, čo v nich naozaj je. Súčasne by sme týmto chceli osloviť organizácie, združenia, ale aj firmy aby sa zapojili do projektu a prispeli aj svojou snahou k angažovanosti na činnostiach v našom meste.

 

 

 

Chcete sa do projektu zapojiť?

 

Pre všetkých mladých aktívnych ľudí je tu skvelá príležitosť na sebarealizáciu! „Ak si aktívny človek, ktorému sa nechce celé leto stráviť doma, poď von do mesta a ukáž, čo v tebe je!“ presne takto znie tohto ročná výzva. Prihlásiť sa môžu jednotlivci, ale aj celé skupiny. Je to jednoduché. Stačí vyplaniť prihlasovací formulár, ktorý nájdete na internetovej stránke www.idspaceteam.com/rozbalto.html a poslať nám ho mailom na adresu idspace.team@gmail.com

 

Tešíme sa na vašu účasť!

- ID Space Team, občianske združenie -
01.04.2013

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet