ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2013 > > Skvelé správy z Uprisingu, do line-upu pribudol ďalší headliner!

Skvelé správy z Uprisingu, do line-upu pribudol ďalší headliner!

Skvelé správy z Uprisingu, do line-upu pribudol ďalší headliner!

Zimné pokračovanie festivalu Uprising, ktoré sa koná už budúci mesiac 22. novembra v bratislavskom Ateliéri Babylon, má ďalšiu reggae hviezdu v programe. Na Uprising Winter Edition vystúpi aj umelec zo slnečnej Kalifornie, Jah Sun s live kapelou.


Jah Sun, výrazný predstaviteľ americkej reggae scény, má na konte niekoľko medzinárodných hitov a spolupráce s interpretmi ako Gentleman, Alborosie, Sizzla, Chronixx, či Perfect Giddimani, ktorý je ďalším headlinerom tohtoročného zimného Uprisingu. Vystúpenie jamajského Perfect Giddimaniho spred dvoch rokov patrilo k tým najlepším v histórii Uprisingu, jeho zostrih si môžete pozrieť na YouTube kanály festivalu.
http://www.youtube.com/watch?v=DbA6sw2pMXg
Obaja headlineri nasvedčujú tomu, že 22. novembra sa zima v Bratislave premení v Ateliéri Babylon na tropické leto s vynikajúcou atmosférou, akú na Slovensku zažijete iba na Uprisingu. Kompletný festival UWE nájdete na www.uprising.sk

Ak si chcete zaspomínať na váš obľúbený festival, alebo zistiť, ako to na Uprisingu vyzerá, určite si pozrite najnovší Uprising 2013 aftermovie (http://www.youtube.com/watch?v=71-eC1SgySs)

Lístky na Uprising Winter Edition sú v predaji v sieti Ticketportal.
Viac info na:
http://www.uprising.sk
https://www.facebook.com/uprisingreggaefestival
Event:
https://www.facebook.com/events/519135208175804
Lístky:
http://www.uprising.sk/sk/vstupenky.html

- Silvia Turnerová -
18.10.2013

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet