ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2014 > > O2 opäť na GRAPE 2014

O2 opäť na GRAPE 2014

O2 opäť na GRAPE 2014

O2 prinesie na Grape bezplatnú WiFi, SMS/MMS zdarma, mobilného sprievodcu a množstvo ďalších aktivít


O2 ako generálny partner festivalu Grape pripraví pre návštevníkov festivalu množstvo praktických služieb a zábavných aktivít, ako napríklad: aplikáciu mobilného sprievodcu, bezplatné Wifi pripojenie v celom areáli festivalu, nabíjačkárne telefónov, skvelú oddychovú zónu O2 Svet a množstvo súťaží o skvelé ceny. Obľúbenou službou budú opäť bezplatné SMS a MMS v sieti O2 Slovensko počas celého trvania festivalu určené pre jeho návštevníkov. Samozrejmosťou je využitie zľavy na vstupenky cez portál O2 Extra výhody.

„Po skvelých doterajších skúsenostiach s organizáciou festivalu Grape z minulých ročníkov sa už tešíme na ten aktuálny. O2, leto a skvelá hudba neodmysliteľne patria k sebe. Množstvo vychytávok, ktoré predstavíme aj tento rok ako generálny partner festivalu opäť spríjemní chvíle strávené na piešťanskom letisku všetkým návštevníkom. V O2 totiž rozdiely nerobíme,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Ochutnávku festivalu Grape zažijú Bratislavčania na verejnej tlačovej konferencii už 18. júna o 17,00 hod. na Rudnayovom námestí pri Dóme sv. Martina, kde sa uskutoční aj živý koncert slovenských kapiel. Organizátori prisľúbili aj súťaže a občerstvenie. Viac informácií o verejnej tlačovej konferencii nájdete na Facebookovom profile Grejp pri Dóme.

„Už tretí rok v spolupráci s generálnym partnerom festivalu O2 organizujeme túto milú akciu. Ľudia dostanú aktuálne informácie o tohtoročnom festivale a sami môžu otázky aj polaziť. Tento rok sme „tlačovku“ nazvali Grejp pri Dóme a okrem hudobných setov si ľudia budú môcť zasúťažiť proti organizátorom alebo proti raperovi Veckovi, či Baši Števulovej. Na dobrú hudbu, pivko, jedlo z okolitých bistier a hlavne na predfestivalovú atmosféru bude celý čas dohliadať on sám! Svätý Martin,“ uviedol Juraj Podmanický z organizačného tímu festivalu Grape.

Grape festival powered by O2
Skvelé zážitky, skvelá hudba a množstvo vychytávok – to všetko môžu nájsť návštevníci festivalu 15. až 16. augusta na piešťanskom letisku. Na pódiách sa predstaví vyše tridsiatka slovenských aj zahraničných kapiel. Medzi hlavné ťaháky festivalu budú tento rok určite patriť britské kapely Editors, La Roux, Bombay Bicycle Club, Klaxons a množstvo ďalších. Za domácu scénu možno spomenúť kapely ako Para, Le Payaco, či Billy Barman.O2 Stage ponúkne opäť to najlepšie, práve tu sa predstavia uvedení britskí headlineri festivalu.

SMS a MMS zdarma
Počas trvania festivalu si účastníci môžu užiť zasielanie SMS a MMS zdarma, stačí jednoduchá aktivácia.

Wi-fi free
O2 pre účastníkov festivalu pripravilo aj free wi-fi zónu, ktorú môžu všetci využiť na zdieľanie svojich zážitkov so svojimi známymi.

O2 svet
Chill out zóna bude skvelým priestorom pre oddych, regeneráciu, relax a zábavu, ktorá bude návštevníkom k dispozícii počas celého festivalu. Nebudú chýbať súťaže o zaujímavé ceny s možnosťou získať kredit na svoje SIM karty zadarmo, či šanca vyskúšať si skutočný mobilný ping pong. O2 svet bude vďaka priesvitnému stanu a dômyselnému osvetleniu dobre viditeľný aj v noci.

Nabíjačkárne
Samozrejmosťou budú tento rok aj nabíjačkárne, či už samoobslužné, alebo s asistenciou. Všetky nabíjacie miesta budú otvorené NON STOP.

O2 Guru poradňa
Každoročne navštívi festivalovú O2 Guru poradňu stovky ľudí. V nej guruovia pomáhajú nielen s nastavením telefónov, aplikácií, MMS a služieb internetu, ale nechýba ani zábava a rôzne súťaže.
O2 Mobilný sprievodca festivalom
O2 pre návštevníkov opäť prinesie festivalovú aplikáciu, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie, ako program, mapy, novinky, či informácie o kapelách.

O2 Extra výhody
Zákazníci O2 mohli využiť zľavu na vstupenky a cez portál O2 Extra výhody získať kód, ktorý ich oprávňuje na nákup zľavnených lístkov na oficiálnej stránke festivalu, viac info na www.extravyhody.o2.sk.

- Ján Trstenský, Grape Festival -
18.06.2014

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet