ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2014 > > Na zimný Uprising príde návšteva z Jamajky

Na zimný Uprising príde návšteva z Jamajky

Na zimný Uprising príde návšteva z Jamajky

Uprising reggae festival sa môže tešiť nielen z nominácie v prestížnych European Festival Awards, ale aj z nového ročníka zimnej edície festivalu. Čakanie na ďalšie leto si fanúšikovia festivalu môžu spríjemniť piatym pokračovaním Uprising Winter Edition v bratislavskom Ateliéri Babylon 29. novembra 2014.


Na piaty ročník Uprising Winter Edition si organizátori pripravili naozajstnú lahôdku pre fanúšikov Roots Reggae. Do našich končín po prvýkrát prichádza jamajský rastaman Chezidek s kapelou Fireman Crew. Hneď prvý hit "Leave The Trees", ho katapultoval do karibskej prvej ligy reggae umelcov, dostal sa do Top 10 Dancehall Chart od BBC a odvtedy Chezidek cestuje po celom svete. Jeden z jeho najpopulárnejších albumov, Inna De Road, obsahuje hity ako "Dem A Fight We", alebo "Call Pon Dem", ktorý bol aj súčasťou hry Grand Theft Auto 4 (GTA IV) a vyšiel aj na jej oficiálnom soundtracku. Chezidek sa za svoju kariéru objavil na mnohých amerických aj európskych festivaloch a spolupracoval s producentami ako sú Bobby Digital, Don Corleon, Sly & Robbie, Massive B alebo Jah Solid Rock. Vystúpenie na Uprising Winter Edition v Bratislave bude jeho česko-slovenská premiéra a je jasné, že si ho nemožno nechať ujsť.

Ako už býva zvykom, program doplní ešte množstvo atraktívnych umelcov a je sa zaručene na čo tešiť. Prvých 100 lístkov kúpite v sieti Ticketportal za 15€, potom za 18€. Všetky informácie nájdete na domovskej stránke festivale www.uprising.sk.

Pre viac info sleduj:
http://www.uprising.sk
http://www.fb.com/uprisingreggaefestival

FB event - https://www.facebook.com/events/783215688402752/

Vstupenky:
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20169

Chezidek na youtube:
All My Life -- https://www.youtube.com/watch?v=O3cPx6TZFSo
Praises To Jah ft. Addis Pablo -- https://www.youtube.com/watch?v=GqBNpFGd4mc
Inna Di Road -- https://www.youtube.com/watch?v=3GgGMVb1nnw

- Silvia Turnerová -
15.10.2014

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet