ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2014 > > Vianočné Trhy a Novomestská zabíjačka

Vianočné Trhy a Novomestská zabíjačka

Vianočné Trhy a Novomestská zabíjačka

Vianoce klopú na dvere. Sneh zatiaľ nevidieť, ale Dedo Mráz už zapriaha sobov do saní. Tieto dni prinášajú čarovnú atmosféru a tá sa určite nemôže zaobísť bez Vianočných trhov.


Vo štvrtok 18. 12. 2014 na Námestí Slobody v Novom Meste nad Váhom začnú veľkolepé zimné radovánky s plnou nošou veselých dobrodružstiev, ktoré potrvajú až do nedele 21.12.2014.
Unikátnym a zároveň kurióznym lákadlom je najväčší drevený betlehem na Slovensku. V romantickom prostredí si s radosťou vychutnáte vianočné dobroty. Vaše jazyky sa odrazu ocitnú v siedmom nebi.
V piatok 19.12.2014 vypukne na pravé poludnie skutočná oslava gurmánstva. Vôňa klobások, jaterníc, či skvelej kapustnice vás už spoľahlivo nasmeruje. Remeselný jarmok a Vianočné trhy vás nepochybne inšpirujú k originálnym darčekom.
O hudobnú zábavu sa postarajú talentovaní šarvanci a študenti. Sekundovať im budú aj o niečo starší kolegovia zo súborov Váh River Band a AT Band. Five Faces potešia muzikou z trochu iného súdka. Medovníky, oblátky a cukrovinky od výmyslu sveta len umocnia romantické chvíle. Medovinka, varené vínko, ale aj výborná nálada sú zárukou, že zima vám rozhodne nebude. Zabudnite na problémy. Tieto nádherné chvíle si budete pamätať ešte veľmi dlho..

- Double Agency s.r.o. -
10.12.2014

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet