ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2016 > > Festival Uprising predstavuje prvé jamajské hviezdy deviateho ročníka a posiela nový dokument

Festival Uprising predstavuje prvé jamajské hviezdy deviateho ročníka a posiela nový dokument

Festival Uprising predstavuje prvé jamajské hviezdy deviateho ročníka a posiela nový dokument

Na Zlaté piesky v lete príde Tarrus Riley, jeden z top svetových reggae aktov, ktorý valcuje svetové hitparády so skladbou “Powerful” v spolupráci s Major Lazer a Ellie Goulding. Balada o vplyve lásky na človeka je nasledovníkom singlu “Lean On”, jedného z najúspešnejších hitov minulého roka.


Tarrus Riley, talentovaný jamajský spevák s osobitým hlasom a precítenými textami, pochádza z muzikantskej rodiny (otec veterán Jimmy Riley) a s hudbou prakticky vyrastal. Právoplatne sa radí medzi to najlepšie, čo ponúka aktuálna jamajská reggae produkcia a za vyše 10 rokov profesionálnej kariéry naspieval už toľko hitov, že sa do jedného koncertu ani nezmestia. Hymny ako "Gimme Likkle One Drop", "My Day", "She's Royal", "Superman" či "Good Girl Gone Bad" sa po celom svete tešia veľkej popularite.

Spolu s ním prídu na Uprising Reggae Festival aj legendárny jamajský saxofonista Dean Fraser a speváčka Alaine, ktorá očarila svet svojou reggae prerábkou hitu “Hello” od Adele.

Vychutnajte si atmosféru festivalu Uprising v novom aftermovie: https://youtu.be/0KCNy3korfo

Festival Uprising sa na bratislavských Zlatých pieskoch tento rok uskutoční po deviaty raz a už teraz je jasné, že 26. a 27. august bude jedným z najočakávanejších víkendov leta 2016. Lístky a všetky potrebné informácie nájdete na stránke festivalu www.uprising.sk.

Pre viac info: www.uprising.sk
www.fb.com/uprisingreggaefstival

- Silvia Turnerová -
28.03.2016

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet