ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2005 > > O mandalách

O mandalách

O mandalách

Slovo MANDALA pochází ze sanskrtu a znamená bod, střed, posvátný rituální nebo magický kruh.


Mandaly pracují na bázi energetického vyzařování skrze své tvary, barvy a v neposlední řadě skrze energii do nich vloženou při jejich vytváření a napomáhají znovu najít a rozšířit kontakt s léčivými energiemi obrazců posvátné geometrie. Autorka maluje ve změněném stavu vědomí a do každého originálu je tak vkládána jiná specifická vibrace.

Mandalu si můžete vybrat „intuitivně“ ze zde uvedené nabídky či na základě osobní konzultace. Podle potřeby si můžete dohodnout vytvoření „osobní“ mandaly k řešení Vašich konkrétních potřeb v oblasti zdravotní, vztahové, pracovní, emoční atd.

Energetický zářič je od okamžiku aktivace funkční 24 hodin denně a je proto třeba vybrat i vhodné místo k jeho stálému zavěšení či způsob jiného používání.

Malé mandaly vyzařují jemnější energii , je tudíž možno mít je „při sobě“ (nebo na pracovním stolku atd.) stejně jako léčivé krystaly a drahé kameny. Je možné je také přikládat na jednotlivé čakry (energetické body ve Vašem těle), dát si je pod polštář či pod sklenici vody.

Střední velikost je určena k léčení, k harmonizaci, k pomoci při únavě a úbytku energie, jako pomůcka při meditacích, k odstranění energetických blokád, k oživování čaker a k celkovému sladění psychického stavu a energetického systému klienta.


Velké mandaly jsou určeny k odstraňování negativních energií z domovů, kanceláří, k neutralizaci geopatogenních zón, k prozáření meditačních místností, pracovních prostor a míst, kde se vytváří různá vibrační pole při schůzkách a energetické práci (přednášky, semináře atd.)

- http://www.osud.cz/mandaly.yana/ -
27.10.2005

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet