ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2006 > > Ako prežiť nový svetový poriadok - Odkaz sebe samému

Ako prežiť nový svetový poriadok - Odkaz sebe samému

Ako prežiť nový svetový poriadok - Odkaz sebe samému

Tu nejde o hromadenie strieborniakov, konzervovaných potravín alebo o zaobstaranie si Kalašnikova.
Tu ide o záchranu svojej duše, nie svojej kože. Tu ide o tendenciu nechať sa posadnúť novým svetovým poriadkom, potom byť stále v depresii a stať sa neznesiteľným.


Situácia je skutočne depresívna. Nad úverom má kontrolu satanský kult a ten vládne prostredníctvom miliárd svojich zástupcov. Tí sú odhodlaní zničiť civilizáciu a nastoliť orwellovský policajný štát.
A ty každodenne sleduješ najnovší vývoj situácie. Tvár máš pritlačenú na výkladnú skriňu sveta. Si "externalizovaný". Nemôžeš vojsť do kuchyne bez toho, aby si nezapol rádio.
Pokúšaš sa vytlačiť zo sveta svoju dennú stravu. Ale väčšina z toho, čoho sa ti dostáva, je jed: mravná skazenosť, korupcia, dvojzmyselnosť a tragédia. (Toto má byť účel masmédií? Demoralizovať a brutalizovať?)
Ľudstvo sa ocitlo v hrsti diabolskej sily, ktorá sa stále pokúša legalizovať samú seba prostredníctvom klamu. Ty sám toho démona poraziť nemôžeš. Ale stále máš kontrolu nad svojím osobným životom. V konečnom dôsledku ide o bitku o dušu ľudstva. Nuž prečo nezačať obranou svojej vlastnej duše?!
To značí postaviť medzi svoju dušu a svet obranný val a nastoliť rovnováhu medzi posvätným a tým rúhavým svetským. Musíš z času na čas svet (to rúhavé) umlčať a sústreďovať sa na to, čo ťa inšpiruje. To znamená vypnúť televízor, internet a všetky médiá.
Ako vyživuješ svoje telo potravou, tak živíš aj svoju dušu myšlienkami, obrazmi a zvukmi. Tvoja duša túži po kráse, pôvabe, súlade, pravde a dobrote. Musíš prísť na to, čo povznáša tvojho ducha. Možno dlhá prechádzka, príroda, hudba alebo šport. Možno je to čas, strávený s rodinou či priateľmi. Možno biblia, náboženské pojednania alebo meditácia. "Rob to, čo miluješ!", povedal Henry David Thoreau. "Spoznaj svoju kostičku; žuj si ju, schovaj si ju, potom z nej odhrň zem a opäť si ju trochu požuj!"
Súhlasíš predsa s mystikmi, ktorí vravia, že štastie sa nachádza vo vnútri. To si vyžaduje mať kontrolu nad svojou dušou a nič iné si nežiadať. Tým, že hľadáš mimo seba, pohrdneš svojou dušou a stávaš sa tou vecou, ktorú chceš mať. Práve toto je príčina posadnutého správania a pocitu nešťastia.
Okultná elita používa sex a peniaze, aby nad nami mala kontrolu. Dvorenie, to je obdobie, kedy sú sexuálne pocity silné, aby sa dvaja ľudia mohli spojiť a založiť si rodinu. Sex/romantický vzťah nie je určený na to, aby sa tým osoba sústavne zaoberala a ani to nie je všeliek. Kult toto používa, aby odvádzal našu pozornosť a degradoval nás, zatiaľčo oni utvárajú policajný štát (používajúc "vojnu proti terorizmu" ako rúško).
A to isté platí o peniazoch. Burza, to je gigantické kasíno, na ktorom sú závislé milióny ľudí. Kult centrálnych bankárov má k dispozícii neobmedzené finančné prostriedky. Keď chcú, aby sme sa cítili dobre (zatiaľ čo oni ničia občianske práva alebo vedú nezmyselnú vojnu), nechajú trh stúpať. Keď nás chcú oholiť, dochádza ku krachu na burze. Nebuď bábkou na špagátiku!
Diabolské moci sú s nami už veľmi dlhý čas. Ty si na ich existenciu prišiel len preto, lebo 11. septembrom signalizovali začiatok konečného obdobia svojej hry.
Nenechaj sa nimi zastaviť vo vývoji alebo zdegradovať tým, že budeš posadnutý odsudzovaním ich mravnej skazenosti! Nastoľ v sebe rovnováhu tým, že sa naladíš na tie veci, ktoré miluješ. Buď predsunutou strážou šťastia!dr.

http://www.rense.com/general69/surv.htm

www.prop.sk

- Henry Makow -
16.01.2006

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet