ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2006 > > Přišly spasit svět? INDIGO DĚTI se ujímají své MISE!

Přišly spasit svět? INDIGO DĚTI se ujímají své MISE!

Přišly spasit svět? INDIGO DĚTI se ujímají své MISE!

Predstavenie dokumentu o Indigovej (r)evolúcii sa bude v Bratislave pre veľký záujem reprízovať, a to 8.2.2006 v Apolke na Súkenníckej ulici č.4


Ať již jim říkáte jakkoliv (Indigo či nějak jinak), naše děti přicházejí na svět se široce otevřenýma očima, připraveni sehrát svou úlohu ve vytváření soucítícího a mírového světa. Jsme svědky zásadního skoku v lidském vývoji, kterému Jean Houston říká "Jump Time" (Doba skoku)? Mnoho lidí věří, že jsme na prahu globálního procitnutí a Indigo děti jsou tady, aby nám ukázaly náš nejvyšší potenciál.

V "The INDIGO Evolution" uslyšíte od předních expertů celého světa, že jde o mnohem více, než jen o utopickou fantazii. Ty děti jsou skutečné a mění svět. Režisér James Twyman nás bere na cestu do hloubi jedné z nejdůležitějších otázek naší doby: "Dospěla lidská rasa konečně do vyšší reality?"

Mnozí dnes mluví o novém druhu lidských bytostí, které přicházejí do našeho světa. Jsou popisovány jako kreativní, výstřední, nezávislé, s chováním, jako kdyby byly "urozeného původu", nesmiřitelné se status quo, "rozbíječi systému", nesoucí v sobě vysoký stupeň spolupráce a intuice. Některé dokonce disponují nadpřirozenými "dary", které používají, aby "léčily svět". I když žádné z označení zcela neplatí, říká se jim někdy "Indigo", "Crystal" či "Hvězdné děti".

Tento dokument se pokouší odpovědět na otázku - Jsou tyto "Indigáči" pouze domnělými představami několika jedinců, které přitahuje a spojuje new-age a metafyzická víra, nebo jsou k dispozici skutečné důkazy, že opravdu existují? A co je důležitější: proč jsou zde a jak jim můžeme pomoci v jejich úkolu vytváření světa založeného na zákonech soucitu a míru? Rozhovory s některými z nejhlubokomyslnějších dětí planety dneška kombinované s diskusemi autorit na poli medicíny, psychologie, výchovy, filozofie a náboženství poskytne každému divákovi jeho vlastní závěr a odpovědi na tyto otázky.

Oficiálne stránky filmu: http://www.theindigoevolution.com/
- Zdroj: www.OSUD.cz -
31.01.2006

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet