ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2005 > > Po roku opäť KoN Open Air - Kultúra o Nás pod holým nebom

Po roku opäť KoN Open Air - Kultúra o Nás pod holým nebom

Po roku opäť KoN Open Air - Kultúra o Nás pod holým nebom

17. - 18. 6. 2005 sa uskutoční KoN Open Air II. Miestom konania je tak ako minulý rok areál Domu rybárov na Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom.
Vystúpi 20 kapiel nielen z Novomestského okresu. Ťahúňmi sú skupiny Akurát (PL) a HT (SK - Žilina). Repete si dajú BA3Z, MF, DPK, Risus Sardonicus, Výkvet in tentoles, Gate to Soul, Živý plot, Jednota, Common People a Spätná Väzba. Aj tento raz sa z Čadce \"dorúti\" Šramot.


Na západnej strane Domu Rybárov (ďalej len DR) bude NON STOP STAN s videoartom, improligou, prednáškou MiroSlava Švického  predstaviteľa pôvodného slovanského prírodného duchovna, hudobnými vystúpeniami a všeličím iným. V tejto časti areálu bude situovaný dvojdňový turnaj v stolnom futbale.

V južnej časti DR sa uskutoční dvojdňová výstava amatérskych fotografií a obrazov. Po zotmení Vás prevedie „Fševed“ – Martin Žilka Svetom prostredníctvom fotografií z rôznych kútov sveta (príroda, ľudia, outdoorové športy...)

Minuloročná výzva: "Prineste si bongá, fujary, píšťaly, drumble, ....", platí aj pre tento ročník.
Tak nezabudnite, že letný slnovrat spolu oslávime na pláži Zelenej vody "Kultúrou O Nás pod holým nebom"! (viac na www.konopenair.sk)
- Boris Klčovský, o. z. Genius loci -
18.05.2005

Fotogaléria

Po roku opäť KoN Open Air


index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet