ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2005 > > Beckov – Turnaj v stolnom futbale

Beckov – Turnaj v stolnom futbale

Beckov – Turnaj v stolnom futbale

... ten sa konal 2. apríla POD ORECHOM, zúčastnilo sa spolu 19 tímov, z ktorých dva odstúpili. Do štvrťfinále sa prebojovali: Slama-Martinček, Rýchla smrť, Boris-Zepo, Kuna-Beso, Beznický-Husár, Bratia, Divoké susedy a Metly. ...


Bolo možné vzhliadnuť rôzne herné štýly. Super hrali DIVOKÉ SUSEDY, dohrali to do štvrť finále. Najviac ma zaujali SLAMA-MARTINČEK, najmä svojou zohranosťou, fintami a až úsmevnou suverenitou. Títo 15 ročný chalani z TN, hrajúci ligu, hrali bez prehry až do semifinále. Tam ich „prefajkali“ BRATIA, ktorí si vybojovali II. miesto, keď vo finále podľahli METLÁM - Gratulujem! a vďaka za pomoc pri tabuľkách. Tretie miesto si vybojovali SLAMA-MARTINČEK nad chalanmi zo Šale KUNA-BESO.

Odohralo sa nespočetné množstvo hier, kolotoč zápasov sa začal o 14-tej a skončil v nedeľu o pól druhej ráno. Všetkým hráčom tejto obľúbenej hry môžem takéto podujatia odporučiť, len tu majú možnosť za krátky čas a malý vklad otestovať svoje schopnosti s hráčmi, s ktorými si inak nemajú možnosť bežne zahrať.

Ak sa chcete zúčastniť na jednom s takýchto podujatí čítajte PRAMEŇ, budeme včas informovať o chystaných turnajoch v našom okrese.

- oja>|<ajo -
12.04.2005

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet