ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2006 > > Konšpirácia Marihuany - pravý dôvod prečo je konopa zakázaná

Konšpirácia Marihuany - pravý dôvod prečo je konopa zakázaná

Konšpirácia Marihuany - pravý dôvod prečo je konopa zakázaná

První kus Henry Fordova Modelu-T byl navržen, aby jezdil na konopný benzín. Mimochodem, CELÉ AUTO BYLO VYROBENO Z KONOPÍ!...Auto, “vypěstované ze země”, mělo konopné plastické panely, jejichž odolnost vůči nárazu je 10x větší než u ocele.


Konopí nepředstavuje nebezpečí pro širokou veřejnost. Konopí ohrožuje ropné společnosti, lihový a tabákový průmysl a velké množství chemických korporací. Mnohé velké podniky, s dostatečným množstvím peněz a vlivem, potlačily tuto pravdu před veřejností.
V případě, že by byl plně využit potenciál konopí v různých komerčních produktech, vznikla by průmyslová atomová bomba! Podnikatelé netuší, jaký je výrobní potenciál konopí. Super bohatí se spikli a šíří dezinformace o neskutečně všestranné rostlině, která by v případě správného využití zruinovala jejich společnosti.
Odkud pochází slovo marihuana? V polovině 1930 vzniklo za účelem poskvrnění dobré pověsti a fenomenální historie konopné rostliny…o které se dozvíte. Zde citovaná fakta se dají ověřit v encyklopedii Britannica, která se tiskla na konopném papíře přes 150 let.

marihuana

* Všechny učebnice byly vyráběné z konopného nebo lněného papíru do roku 1880.

* V Americe bylo od roku 1631 do začátku 19. století legální platit daně konopím.

* Odmítnout pěstovat konopí v Americe během 17. a 18. století bylo protizákonné.


*80% textilního zboží, tkanin, oblečení, prádla, závěsů, prostěradel, atd. bylo vyrobeno z konopí do začátku roku 1820, kdy se začala používat čistička bavlny.

* První Bible, mapy, tabulky, vlajky,…byly vyrobeny z konopí


* Nejstarší dochované doklady o pěstování konopí sahají 5000 let zpět do Číny, průmysl konopí pravděpodobně sahá až do starého Egypta

* Rembrant, Gainsborough a Van Gogh, spolu s většinou malířů malujících na plátno, malovali na konopné plátno.

* V roce 1916 americká vláda předpověděla, že po roce 1940 bude všechen papír pocházet z konopí a tudíž nebude již nutné kácet stromy. Vládní výzkumy ukázaly, že 1 akr konopí (asi 4000m2…pozn.překl.) se rovná 4.1 akrů stromů.

* Kvalitní barvy a laky byly vyráběny z konopného oleje do roku 1937. 58 000 tun konopných semínek bylo spotřebováno v Americe při výrobě barviv v roce 1935.

* První kus Henry Fordova Modelu-T byl navržen, aby jezdil na konopný benzín. Mimochodem, CELÉ AUTO BYLO VYROBENO Z KONOPÍ!...Auto, “vypěstované ze země”, mělo konopné plastické panely, jejichž odolnost vůči nárazu je 10x větší než u ocele.

*Konopí se přezdívalo “Miliardová plodina”. Bylo to poprvé, co tržní plodina měla podnikatelský potenciál nad miliardu dolarů

* Časopis “Mechanical Engineering (únor 1938) publikoval článek nazvaný “Nejvýnosnějsí a nejvhondnější rostlina, která se dá pěstovat” uvedl, že v případě pěstování konopí s využítím technologie 20. století, by se stalo nejrozšířenější zemědělskou plodinou v USA a zbytku světa

V roce 1937 patentoval Dupont proces výroby plastů z ropy a uhlí. Dupontova roční zpráva naléhala na investory, aby investovali do jejich nové petrochemické divize. Umělé hmoty jako plasty, celofán, celuloid, metanol, nylon, rayon, Dacron, atd. bylo nyní možné vyrábět z ropy. Přírodní konopná industrializace by zruinovala přes 80% Dupontova průmyslu.

Konspirace

Budoucí přiženěný synovec prezidenta Hoovera, Andrew Mellon, se stal ministrem financí v Hooverově vládě a současně byl hlavním Dupontovým investorem. Synovec byl jmenován do čela federálního Úřadu pro narkotika a nebezpečné drogy.


Na tajných schůzkách finančních magnatů, bylo konopí prohlášeno za nebezpečí, které ohrožuje jejich miliardové podnikání. Aby jejich dynastie zůstaly v celku, muselo konopí zmizet. Tito muži využili neznámého mexického slangového slova marihuana, a toto slovo vtěsnali do myslí američanů.

Manipulace médií

Ve 20. a 30. letech 20. století zuřila vichřice bulvární žurnalistiky. Heartovy noviny psaly zprávy, které zdůrazňovaly hrůzy spojené s marihuanou. Hrozba marihuany se dostala na titulní stránky. Čtenáři se dozvídali, že marihuana má na svědomí vše, nehodami počínaje a volnou morálkou konče.

Propagandistické filmy jako “Reefer šilenství” (Reefer Madness 1936)...(reefer je staré slangové slovo pro cigaretu marihuany pozn. překl), “Marihuana: zabiják mládí ('Marihuana: Assassin of Youth', 1935), Marihuana: ďáblovo býlí ('Marihuana: The Devil's Weed', 1936) byly vyrobené těmito podnikateli, za účelem vytvoření nepřítele. Jejich cílem bylo zajistit si podporu veřejnosti, aby mohly projít zákony proti marihuaně.

Přečtěte si následující citace o marihuaně z publikace Naléhavá otázka neboli Reefer šílenství:(The Burning Question' aka REEFER MADNESS)

agresivní narkotikum

akty šokující agresivity

neléčitelné šílenství

účinky, které ničí duší

pod vlivem drogy zabil celou svoji rodinu sekerou

horší a smrtelnější je hrozba marihuany, než od těchto duši ničících drog (heroin, kokain)
Film Reefer šílenství neskončil s běžným KONEC. Film byl zakončen nápisem ŘEKNĚTE TO VAŠIM DĚTEM.

VEŠKERÉ PLASTOVÉ VYROBKY BY SE MĚLY VYRÁBĚT Z OLEJE KONOPNÝCH SEMEN Konopné plasty jsou biologicky odbouratelné! Postupem času se rozloží a neničí životní prostředí. Plasty z ropy, které velmi dobře známe, ničí prostředí, nerozkládají se a v budoucnosti způsobí velké škody. ...

LÉKY BY MĚLY BÝT Z KONOPÍ. “Léčebná marihuana” se podává legálně pouze hrstce lidí, zatímco zbytek je nucen do systému, který spoléhá na chemii. ...

SVĚTOVÝ HLAD BY MOHL SKONČIT Různorodá jídla mohou být vyrobena z konopí. Semínka jsou jedna z nejlepších zdrojů proteinu v přírodě. ...

OBLEČENÍ BY SE MĚLO VYRÁBĚT Z KONOPÍ Oblečení z konopí je velmi silné a odolné po dlouhou dobu. Oblečení vyrobené z konopí lze dědit. ...


Pôvodný zdroj: TU
Prevzaté Z
Facebook

- redakcia -
11.08.2006

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet