ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2006 > > INFO-@-POLICE: Otváracia solipárty!

INFO-@-POLICE: Otváracia solipárty!

INFO-@-POLICE: Otváracia solipárty!

Vôbec prvý infoshop v Bratislave otvára svoje dvere v sobotu 21.10.06. Pripravená je pri tejto príležitosti solipárty – benefičnú akciu s hudbou, občerstvením, prezentáciou infoshopov z Viedne a Prahy, premietaním filmov a, samozrejme, prehliadkou priestorov infoshopu. Začína sa už o 17.00, tak to nepremeškaj!


Info-@-Police je čitáreň a knižnica, ktorá bude ponúkať všemožnú literatúru a DVD/CD venované antiautoritárskemu hnutiu u nás a vo svete. Tituly, ktoré by si ťažko hľadal/a v „univerzitke“ a iných knižniciach nájdu svoje miesto v infoshope. Ide nielen o bežné propagačné materiály, ale aj odborné publikácie venujúce sa histórii sociálnych hnutí, ekonomickej globalizácii, antifašizmu, ekológii, feminizmu atď. Na našich policiach nájdeš rôznych autorov (Chomsky, Bookchin, Kropotkin, Goldman, Avrich, Malatesta, Biehl, Orwell, Foucalt a mnohých iných), propagačnú a teoretickú tlač, materiály súčasného anarchistického hnutia a veľa ďalšieho.

Knižnica sa bude postupne dopĺňať, preto odporúčame navštíviť web http://infoapolice.sk alebo ešte lepšie, dobehnúť osobne. A ešte lepšie túto sobotu! :)

 

Ako sa tam dostať?
Infoshop sa nachádza na Studenej 12, v industriálnom areáli za budovou Shopping Palace na Zlatých pieskoch (za tranzit dielňami/workshops).
MHD: * električky č. 2 a 4, zastávka Rožňavská; * busy: 53, 56, 65.

Náš tip: Zneuži kyvadlovú dopravu pre zákazníkov Shopping Palace, ktorá jazdí zhruba každú polhodinu z centra spod Nového mosta a Zochovej zadarmo.

 

Kontakt: info@infoapolice.sk

 
- redakcia -
18.10.2006

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet