ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2006 > > Otvorený list Radovanovi

Otvorený list Radovanovi

Otvorený list Radovanovi

Je dopoludnie ako každé iné, keď spolu surfujeme po Internete. Ako zlatokopovia, ktorí v kalnej rieke hľadajú zlatý prach. Našli sme dva malé nugety ... na stránke Prameňa a keďže nemáme možnosť priamej komunikácie, píšeme tento list Radovanovi.


Sú to jeho dva malé poklady vyjadrené v slovách. Z tvojich textov Radovan cítiť Dušu Človeka! Veľmi jasne opisuješ to, čo prežívame všetci, aj keď si to nemáme odvahu verejne priznať.
Táto planéta prechádza veľmi zložitým obdobím, ktorému sme si zvykli hovoriť čas transformácie. Naša loď vplávala do veľmi búrlivých vôd a možno sa potápa ako Titanic, no na palube ešte stále vyhráva kapela. Na šťastie je dosť veľkých duší, ktoré vedia, alebo tušia o čo ide. Ich skúsenosť je však často vykúpená utrpením, podobným umieraniu. To umiera naše Ego a náš sebaklam. Potápajú sa naše malé lodičky a niet za čím plakať ...
Tvoje dva články na nás silne zapôsobili a pocítili sme potrebu podporiť ťa aspoň takouto formou ... máš talent vyjadrovať životné pocity dnešnej doby! Vytrvaj v tom!

(pozn. redakcie – otvorený list je reakciou na články uvedené pod týmto textom ako súvisiace)
- Karol a Milka -
19.10.2006

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet