ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2006 > > Jednoduchý vědecký pokus šokuje: mikrovlnné trouby a mobilní telefony zabíjejí

Jednoduchý vědecký pokus šokuje: mikrovlnné trouby a mobilní telefony zabíjejí

Jednoduchý vědecký pokus šokuje: mikrovlnné trouby a mobilní telefony zabíjejí

Pozrite si čo spôsobuje mikrovlnné žiarenie a mobilné telefóny. Verím, že sa nad tým aspoň trošku zamyslíte.


Běžná přefiltrovaná voda byla rozdělena do 2 nádob. Jedna byla převařena na sporáku, druhá v mikrovlnné troubě. Poté byly tyto vody využívány k zalévání rostlin. Sami si můžete doma ověřit.
Den prvý :
naľavo voda z mikrovlnky vľavo prevarená voda na šporáku
Den tretí:Deň piaty:Deň siedmy:

Deň deviaty:

Většina lidí kupuje máslo. Hmm, vlastně ne, máslo je dnes drahé. Tak tedy margarín. Zkusme tedy margarín. Umísti krabičku s margarínem na stinné místo (např. do garáže). Během několika dnů lze zpozorovat zajímavé věci: *u margarínu se nedrží hmyz *margarín nehnije ani nesmrdí Margarín je na molekulární úrovni prakticky umělá hmota. Zkus si roztavit talířek Tupperware a namazat ním chleba... Margarín byl původně vyroben jako krmivo pro krocany. Po nevysvětlitelných úhynech chtěli lidé, kteří investovali do jeho vývoje, své prostředky zpět. Tak původně bílou substanci dobarvili, ochutili a začali prodávat jako náhradu másla. Bingo. Dle Harvard Medical Study se u žen konzumací margarínu zvyšuje četnost kardiovaskulárních onemocnění o 53%. Riziko nádorových onemocnění se konzumací másla snižuje 5x. Lze učinit dva závěry: 1. jíst máslo 2. litovat malou odolnost krocana ________________________________________ Co takhle si sám ověřit, jestli mobil škodí zdraví? Realizace je jednoduchá: *umísti syrové vajíčko do porcelánového stojánku *na jeho protější strany dej dva mobilní telefony *zavolej z jednoho telefonu na druhý a zůstaň na lince *během prvních 15 minut se nic neděje *po 25 minutách je skořápka vajíčka horká *po 40 minutách se bílek uvaří, je pevný *po 65 minutách je i žloutek plně uvařen

Na závěr připomenu, že renomované vědecké kapacity se věnovaly zkoumání škodlivosti mobilních telefonů.Byly vynaloženy milióny dolarů s výsledkem, že nelze vědecky potvrdit vliv mobilních telefonů na zdraví člověka.

- microvoice -
15.11.2006

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet