ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2007 > > Medzinárodná výstava psov Trenčín 2007

Medzinárodná výstava psov Trenčín 2007

Medzinárodná výstava psov Trenčín 2007

Nedeľu máte možnosť stráviť na výstavisku TMM v Trenčíne. Koná sa tu druhý deň Medzinárodnej výstavy psov Trenčín 2007. Na obrázku k článku je víťaz včerajšieho dňa, ktorému cenu udelil minister obrany. I dnes sa bude na čo pozerať ...


Organizovanie výstavy schválila a patronát nad ňou prevzala Medzinárodná kynologická organizácia – FCI. Organizátorom tejto výstavy je Slovenská kynologická jednota – SKJ, strešná kynologická organizácia na Slovensku v spolupráci s Regionálnou organizáciou Slovenského poľovníckeho zväzu v Trenčíne. Prihlásilo sa 2366 psov - 229 plemien, z ktorých sa niektoré ešte budú posudzovať osobitne podľa veľkosti, sfarbenia a druhu osrstenia. Prihlásených psíkov bude posudzuje 23 rozhodcov zo Slovenska, Čiech, Poľska a Maďarska.
V sobotu boli vystavované ovčiarske a pastierske psy, špice a pôvodné plemená, duriče a farbiare, stavače, prinášače /retrievery/, sliediče, vodné psy a spoločenské plemená. Dnes budú vystavované pinče, bradáče, molosy, švajčiarske salašné plemená, teriéry, jazvečíky a chrty. V nedeľu budú takisto vyhlásené výsledky celoročnej bodovanej súťaže Junior handling 2006.
V rámci záverečných súťaží včera prebehla Súťaž národných plemien, ktorej sa mali zúčasniť nasledovné plemená: Slovenský čuvač, Slovenský kopov, Slovenský hrubosrstý stavač a Československý vlčiak. V tomto štvorlístku chýbal Slovenský kopov. Na treťom mieste sa umiestnil Slovenský čuvač, na druhom Československý vlčiak a na prvom Slovenský stavač.
Neváhajte a choďte sa pozrieť na MVP Trenčín 2007. Nech Vás motivuje galéria pod článkom.
- redakcia -
28.01.2007

Fotogaléria

Medzinárodná výstava psov Trenčín 2007


index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet