ArchivObcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch


Prameň > 2007 > > Rok prasaťa

Rok prasaťa

Rok prasaťa

Dnes začal rok prasaťa. Je to vodné znamenie a tento rok je v znamení ohňa. Môžeme to pokladať za predzvesť častého striedania priaznivých i nepriaznivých období. V každom prípade by nám malo prasa pod vplyvom elementu jin priniesť hojnosť.


„Ohnivosť“ tohto roku sa bude prejavovať zvýšenou vulkanickou činnosťou a potrápia nás poriadne letné horúčavy. Oheň a voda ako živelné protipóly spôsobia radu konfliktov v osobných vzťahoch i na medzinárodnej úrovni. Radosť bude chodiť spolu s biedou a nešťastím.
Prasa má rado pohodlie a preto sa aj u nás prejaví snaha skrášľovať si dom, alebo byt. Mnohých ľudí začne mimoriadne zaujímať móda.
Toto znamenie predstavuje túžby a hlavne vášne, no odporúča sa miernosť. Platí to aj pre jedlo a pitie, pretože v tomto roku sa ľahko stráca kontrola nad pôžitkami. To prináša nielen zdravotné problémy, ale vstupuje aj do vzťahov. Pozor na vznik závislostí.
Prasa je symbolom dostatku, „biznismeni“ sa budú cítiť veľmi konformne. Tento rok je mimoriadne priaznivý pre finančné a poisťovacie inštitúcie. Prosperovať budú poľnohospodári, ktorí sa venujú chovu dobytka.
- redakcia -
18.02.2007

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet