Archiv



Obcianske zdruenie Genius loci Internetov strnka o bylinkch

Info

> Počet článkov v téme 43


Prameň > 2009 > Všehochuť

Všehochuť
rok 2009

Dodávky plynu na Slovensko 2009.

13.01.2009 -
Dodávky plynu na Slovensko 2009.

Tak nám Rusi zastavili kohútik s plynom. Dodávka plynu sa úplne zastavila nie len u nás, ale napríklad aj v Maďarsku, Bulharsku a Srbsku. U nás je to o to nepríjemnejšie, že časť plynu používame aj na výrobu elektrickej energie.

O portierovi z nevestinca

08.01.2009 -
O portierovi z nevestinca

Bolo raz jedno mestečko. V tom mestečku nebolo horšie plateného a viac zaznávaného povolania, ako portier v nevestinci ... Ale čo iné mal ten človek robiť?
Nikdy sa nenaučil čítať ani písať, nemal žiadne hlbšie záľuby ani záujmy. Dalo by sa povedať, že tá práca mu bola súdená, pretože jeho otec bol portierom v nevestinci i jeho starý otec bol portierom v nevestinci.

Pripútaný slon

02.01.2009 -
Pripútaný slon

Keď som bol malý, zbožňoval som cirkusy a najviac sami v nich páčili zvieratá. V jednom cirkuse ma najviac zaujal slon, ktorý bol, ako som sa časom dozvedel, najobľúbenejším zvieraťom aj všetkých ostatných detí. Počas predstavenia to obrovitánske zviera predvádzalo svoju neobyčajnú hmotnosť, veľkosť s silu... No len čo sa jeho vystúpenie skončilo, a dokonca aj medzi jednotlivým číslami vystúpenia , slonovi vždy upevnili na jednu labu reťaz, ktorej druhý koniec pripútali o kolík.

<<Novšie  

index článkov
© 2002 - 2013 Genius loci
Dizajn romi
Script a optimalizácia PromoNet